Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*
 • Test
  -50%

  Test

  test

  Редовна цена: 1.980,00 ден.

  Специјална цена: 990,00 ден.

  Test
  -50%

  Test

  test

  Редовна цена: 1.980,00 ден.

  Специјална цена: 990,00 ден.

Како да не најдете

Нашите продавници  

Дали сакате да ги видите нашите производи и да ги пробате? Поминете во една од нашите продавници.

Видете ги нашите продавници

За нас  

Rovus® е бренд со широка палета на производи за чистење, како и производи за нега на облека и за поправки по домот. Моќни и ефикасни производи - го прават животот полесен.

Откријте повеќе

Претплатете се  

Добивајте најнови информации за попусти, вести и совети директно на вашата е-пошта!

Пријавете се тука

Што кажуваат луѓето за Rovus